Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Így kaphatnék személyi hitelt?

Így kaphatnék személyi hitelt?

Figyelt kérdés

Nettó fizetésem éves átlagban havi 120ezer forint.

Diákhitelem van, a kezdetektôl rendesen fizetem, többet is mint a részlet. 15000Ft-ot

kb.1,5 millióra lenne szükségem amibôl egy kis mobilházat szeretnék venni. Telek az van.

Ennyit feltudnék venni?

A fizetésem az otp-s számlámra érkezik. több mint két éve dolgozom itt határozatlan szerzôdéssel.

Egy 100ezres hitelkeret van beállítva, de egyáltalán nem mentem le minuszba. Nem használom.

5éves futamidôre gondoltam maximum.


2015. ápr. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszítesz ha bemész a bankba, és elindítod a hitelkérelmet. Ha elfogadják akkor örülhetsz, és vehetsz mobilházat. Ha elutasítanak, akkor így jártál. Senki nem fogja neked tudni megmondani, hogy esélyes vagy a hitelre vagy sem. Szerintem nem, mert van diákhiteled, de nem az én szavam a döntő. Ezért kell bemenni a bankba, ott pontosan tudni fogod.
2015. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel elutasítás lesz a vége az alábbi okokból:

Alacsony a jövedelmed a kért hitelösszeghez képest.

Van(nak) már hiteleid


További hátrány lehet, ha egyedülálló vagy, ha nincs ingatlanod, nincs egyéb vagyonod, nincs megtakarításod és ha esetleg 25 év alatti vagy az a legtöbb bankban alapból kizáró egy személyi kölcsön esetén.

2015. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1,5m személyi hitel kamata évi 690 000Ft, tehát havi 57 500Ft/hó, ha ennyit fizetnél, akkor életed végéig megmaradna a hiteled!


Tedd fel a kérdést magadnak, havi 47 500Ft-ból megtudsz élni havi szinten?

2015. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy el fognak utasítani sajnos.

Engem a Cofidis és az Erste eluasított, magasabb jövedelemmel, és kisebb összeget kértem.

Átlagosan havi nettó 240 ezret viszek haza, igazoltan. + cafeteria, sok banknál már ez is számít. És csak 1 milliót kértem. Volt egy személyi hitelem, kb. 500 ezer, ezt akartam kiváltani, + maradjon egy kis pénzem. Mindkét bank indok néélkül utasított el.

Végül egy harmadik bank megadta, először csak annyit, amennyi a személyi hitel, ezt kifizettem, és erről igazolást kértem. A többit utána utalták.

2015. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem! Egyedül szerintem szinte sansztalan. Adóstársat kellene bevonni, akkor talán.
2015. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!