Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy élettársam akitől...

Ziuz kérdése:

Van egy élettársam akitől babát várok közben kiderült hogy személyi kölcsön hitele van, nekem ebből lesz bajom?

Figyelt kérdés

A fizuja az én szàmlàmra megy zàrolhassa a bank az én szàmlàm ? nem vagyunk hàzasok de lesz közös gyerekünk akit eggyütt nevelünk igy van köze a banknak az én számlámhoz?

Hozzàteszem szülés utàn elkezdetem törlesztetni vele nehogy vmi nagyobb baj legyen ebből!



2015. ápr. 10. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A te számládnak ehhez semmi köze.

viszont ha elmegy bírósági végzésig a dolog, akkor egyenesen a fizetéséből fogják vonni, és már el sem jut a pénz a számládra...

Szóval mihamarabb menjetek be a bankba, és mondjátok meg, mikor hogyan tudtok törleszteni.

2015. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Màsfél ève àllitòlag megegyezett a bankkal hogy havi 10ezressèvel fizeti de nem tudta fizetni!! Akkor most megint bekell menni a bankba egyezkedni vagy elèg ha a 10ezret ràutaljuk !! Sajnos csak ennyivel tudjuk törleszteni!
2015. ápr. 11. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!