Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitel a már meglévő hitel...

Áruhitel a már meglévő hitel mellé lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy 60ezer ft os tabletem amit 1 lassan 1 éve fizetek . 2 hónap mulva lejár , de én most szeretnék venni hitelre egy műszaki cikket ami 130ezer ,lehet ilyet csinálni ?

2015. márc. 19. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, amennyiben hitelképes vagy még...

nekem lenovo laptopom lett véve 130.000-ért áruhitelre 2 évre+még tart a törlesztése, de a hűtőm elromlott az is áruhitelre lett véve, nem volt probléma mert hitelképes vagyok még mindig...

2015. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azon belül mit értel hogy hitelképes?
2015. márc. 19. 08:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi a havi keresleted?
2015. márc. 19. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

114.000 nettó, 7.000 kb a laptop havi törlesztője, a hűtőjé is akörül van... hozzá kell tennem, hogy csak szobát bérelek, 20.000-ből kihozom a havi kajámat, 10.000 a bérlet a tömegközlekedésre, és 35-be van a szoba bérlése rezsivel együtt, nem élek nagy lábon.


Bármi lehetséges, csak jól kell a pénzzel bánni.

2015. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!