Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lenyulta a pnezemet a bank...

Lenyulta a pnezemet a bank vagy csak valami adminisztrativ hiba tortent?

Figyelt kérdés

Udvozlet

ketsegbe vagyok esve.....

tegnap kaptam meg a szamlakivonatomat amelyen csak a fele osszeg van amit beraktam....

tavaly 2szer raktam be azonos x osszeget es mindkettorol papirt is kaptam....szamla befizetesi bizonylatokat megneztem es minden egyezik es alairva van...

hetfoig nem tudom felhivni a bankot sajnos igy total ideg vagyok, hogy mitol van csak annyi bent

szerintettek valami adminisztracios hiba törtent, hogy a decemberben berakott összeget nem mutatja???

valaki valami ötlet?

messze van meg a hetfo

köszi


2015. febr. 7. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat ezt jol lenyultak, es mivel tavaly utaltad, nem emelhetsz panaszt. Igy jartal.
2015. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
mekkora összegekről beszélünk? mennyi a havi számlavezetési díjad?
2015. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
nem lehet, hogy az egyenleg záró dátuma még azelőtti, mielőtt beraktad vlna a 2. összeget?
2015. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Első!

Kíváncsi lennék, te milyen kategóriában tudsz 65%-ban hasznos válaszokat adni!

2015. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Telebankot éjjel nappal hívhatod és ügyintéző fogja felvenni vagyis lehet kérni hogy kapcsolják.

Nem értem miért kell hétfőig várnod.


Amúgy nincs véletlen NAV tartozásod? Vagy önkormányzat felé súlyadó, kommunális adó stb? Mert azok szó nélkül lekapják a pénzt a számládról.

2015. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
A bank sosem nyúl le ! Ha adótartozásod valamilyen végrehajtás alatt vagy vagy aláírtál kezességet és azt hajtják be a bankon keresztűl levehetnek a pénzedből.
2015. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Sima mezei folyószámlára raktad be?

Megnézted a számlakivonatot, hogy hányadikától hányadikáig szól és mikor történtek a befizetések?

Ne pánikolj, nem tűnik el a pénzed!

2015. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

deviza szamlarol van szo

es nem kis osszeget raktam be decemberben es meg is kerdeztem, hogy mennyi a pontos osszeg

csak hetfon tudom felhivni, mert kulfoldon vagyok

semmilyen tartozasrol nem tudok ami eltuntetne

a befizetett papirokon is minden stimmel

2015. febr. 7. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden baknak van egy külföldről is hívható száma...
2015. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!