Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzügyi behajtó hívogat 1200...

Pénzügyi behajtó hívogat 1200 Ft tartozás miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem röviden: hirdettem a vaterán egy bringát, de nem csak ott, hanem más oldalon is. Lenyomta vki, h megvenné, de akkor én már egy ingyenes oldalon eladtam, ezt meg is írtam neki. Csakhogy a Vatera ezért jutalékot kért, merth végbement az eladás, hibáa írtam nekik, h nem.

Ezután folyamatosan küldözgettek levelet a tartozásomról, ami 1200 Ft, de nem vettem komolyan. Egészen 1 héttel ezelőttig, amikoris különböző számokról hívott folyamatosan, napi 2-3x egy automata, amiről kiderült, h a Creditexpressz, tartozásbehajtó. Most mit csináljak?


2015. febr. 6. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Fizesd ki a tartozást (tetteinkért vállalni kell a felelősséget, vatera használatnak szabályai vannak, amiket be kell tartani, az 1200 Ft-os tartozás - illetve ami abból lett jogos).
2015. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
A figyelmetlenségem miatt nekünk kb. ugyanilyen összegű villanyszámla tartozásunk volt, és a behajtó cég rárakott még jó pár ezer forint kezelési költséget. Jobb, ha kifizeted, mert többszörösét fizetheted később.
2015. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetned.
2015. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

" Lenyomta vki, h megvenné, de akkor én már egy ingyenes oldalon eladtam, ezt meg is írtam neki. Csakhogy a Vatera ezért jutalékot kért, merth végbement az eladás, hibáa írtam nekik, h nem. "


Ők segítettek eladni a cuccot, sikeresen. Az, hogy végül te már nem adtad el, az ő szempontjukból lényegtelen, az aukció sikeres volt. Biztosan megtalálod abban az ÁSZF-ben, amit belépéskor elfogadtál, de tuti sosem olvastad el azt, hogy ilyenkor is fizetési kötelezettséged van.

2015. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1

Ha az adásvétel nem történt meg és ezt írod az értékelésnél, nincs jutalék!

2

1200 Ft-on sz@rozol?!

2015. febr. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!