Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő után adhatja át a...

Mennyi idő után adhatja át a Dégáz vagy GDF Suez behajtó cégnek egy ki nem fizetett számlát?

Figyelt kérdés
Több mint két hetem van még arra hogy kiegyenlítsek egy számlát kikapcsolásig azaz a számla kiállítástól 2 hónapjáig amit megakartam kérni részletben,de elutasítottak mert már átadták egy behajtó cégnek.. Viszont nem értem mert mi jogon adják már át mikor még nem telt le,sőt kikapcsolási értesítőt sem kaptam össz-vissz 1 db felszólító levelet! Kérdeztem a diszpécsert hogy én erről mért nem kaptam semmi értesítőt? Erre a válasz az volt e-mailben biztos megkerestek már.. Ez most vicc??? :O Tisztára kivagyok akadva..egy e-mail mióta hivatalos,a másik meg nem kaptam e-mailt sem!!!! Mit tudok tenni?? Hova fordulhatok?

2014. ápr. 28. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem adhatták át.

Ha jól tudom, csak a kikapcsolás UTÁN adják át, nem esküszöm rá, de tán 180nappal a kikapcsolás után.

Nekünk legutóbb, mikor lekötötték a gázórát, azt mondták, 180 napunk van kifizetni és visszakapcsoltatni. Igaz, mi 4 hónap után a tartozás 75%-át tudtuk kifizetni, de akkor hívás nélkül kijöttek és visszakötötték.

Viszont másik gázszolgáltatónál vagyunk.

A megelőző 6 hónapban nem kértél részletfizetést?

2014. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát teljesen kivagyok akadva!!! Nem nem kértem még részletfizetést. És csak ezzel vagyok tartozásba ezzel a leolvasottal a havik rendesen fizetve vannak.
2014. ápr. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!