Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol nyissak lakástakarékot...

Hkat kérdése:

Hol nyissak lakástakarékot Egerben?

Figyelt kérdés
K&H-nál vagyok még nem érdeklődtem e felől sehol. Mindenképpen egerben nyitnám.lehet olyat hogy 5000ft-tal fizetném havonta?

2015. febr. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Például bármelyik OTP bankfiókban. Ha jól tudom, február végéig van kedvezményes számlanyitási akciójuk.
2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezik 5.000 forintos havi megtakarítású módozat, de kérdés, hogy mire elég ez az összeg? Mi célből szeretnéd nyitni?

Vannak lakástakarékok, melyek hirdetnek számlanyitási akciókat, ennek azonban minden esetben ára van. Erről nem szeretnek beszélni az érintettek, azonban mindenképp vedd figyelembe a számodra legszimpatikusabb lakástakarék pénztár kiválasztásakor!

2015. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. Mennyibe kerülhet? A fundamentánál a számlanyitás 85ezer ennyi pénzem nincs.
2015. febr. 3. 06:52
 4/5 anonim válasza:
Az OTP-nél ingyen is meg tudod nyitni. Én is ezzel foglalkozok de sajnos nem járok Egerben. Ha esetleg jössz Pestre szívesen tájékoztatlak a lehetőségekről.
2015. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ingyen is meg tudod nyitni. Aztán ha ne adja az ég, nem tudod fizetni, behajthák rajtad a számlanyitási díjat, mint követelést. Akkor lesz rá 85 ezred? Erről ugyanis bölcsen hallgat a tisztelt otp-s.
2015. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!