Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Középiskolában még használtam raifassen kártyát amire jött az ösztöndíj, gyakszis pénz. Ugye iskola után nem használtam. Behajtók zargattak valami 2 ezer forintért. Sok munkám volt gondoltam majd befizetem 2 ezer forint mi az…

Erre kapok ma egy levelet, hogy megszűntették és 18.000 forintal tartozom nekik -.-"""

Mit csináljak? Jogos ez?



2015. jan. 19. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos. Fizesd ki a tartozásodat.
2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Netre járó lélek ***** válasza:
Igen. Ha figyelmen kívül hagytad a 2000 Ft-s tartozást, amikor átkerül a behajtóhoz számos költség terheli, amit neked kell megfizetni.
2015. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.
2015. jan. 20. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a bankkal beszélni, nekik fizetni, így talán olcsóbb lesz, de az biztos, hogy több, mint 2000. A negatív kamat miatt a - összeg nagyon gyorsan lehet nagyon magas.
2015. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

4. válasz


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

6. válasz


Mindkettőt én írtam hasonló kérdésekre. Aktualizáld magadra nézve.

Nem tudom mi jött rám, hogy kétszer is kisregényt írtam, nem szokásom, de hasznos ami benne van.

2015. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Netre járó lélek ***** válasza:
Hülyeség? Öregem, fogsz Te még nézni nagyokat az elkövetkezendő 50-60 évben...
2015. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!