Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatunk így lakáshitelt és...

Kaphatunk így lakáshitelt és ha igen mennyit maximum?

Figyelt kérdés
Ketten szeretnénk felvenni maximum 8 milliós ingatlanra önerő sajnos nincs az én nettó fizetésem 140 ezer Ft a barátnőmé 100-110 ezer.Lehetőség van egy 4-5millió értékű pót ingatlan bevonására. 22/F

2015. jan. 12. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az eléggé gyanúsan hangzik, ha egy ingatlan vételára hirtelen 25%-kal csökken...


Mindenképpen fordulj előbb hitelszakértőhöz, mielőtt beleugrotok a vásárlásba, mert az ingatlanfedezetek valós - bank által becsült -forgalmi értéke fogja meghatározni, hogy mennyi hitelt kaphattok.

2015. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi és bocsánat valószínűleg félre érthető voltam egy másik eladó házat találtunk ugyanott.
2015. jan. 13. 18:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Ok, így már jobban hangzik, de azért még mindig azt javaslom, keressetek fel egy hitelszakértőt, mert jobb minden kockázatot előre kizárni. Ha írsz privátot, tudok segíteni.
2015. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi már kerestem is egyet helyben.
2015. jan. 13. 23:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Ok, azért majd írd meg, mit ajánlott:) Csak szakmai kíváncsiság.
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!