Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol kaphatnék 400 ezer Ft...

Hol kaphatnék 400 ezer Ft kölcsönt?

Figyelt kérdés
Testvéremnek sikerülni külföldi munkahely. Mindent elintéznének neki a papírmunkától a szállásig. Ami indulótőke kellene ezek elintézéséhez mindennel együtt (szállás, repülőjegy,papírok...)400 ezer Ft. Már mindent próbáltunk, de semmi. Neki nem adnak mert most még munkanélküli. Én nem tudok felvenni mert Babóval vagyok itthon gyeden és kevés amit kapok. Apunak nincs bankkártyája, Anyának pedig megint csak nem adnak. Március 19-én kellene repülnie, de honnan lehet ennyi idő alatt kölcsönt kapni? Komolyan mindent próbáltunk már. Ha van ötletetek írjatok kérlek.
2010. febr. 5. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen,de sok pénzt kérnek el!!!Amikor a párom kijött csak 100.ezer forintot hozott ki...Milyen munkára ment??Csak mert felvilágosítalak,hogy a papírmunkák intézése INGYEN van,akár a testvéred is el tudja intézni...A szoba bérlés a legdrágább,de már 70 fontért tud szobát bérleni(ha Angliába jönne ki)A repülőjegy sem vészes.Megnéztem ha wizzair-rel jönne ki márc.19-én akkor 12.000 forint lenne...Mi kerül 400 ezer forintba???
2010. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok...Nagyon át akarják vágni anyagilag ugye tudjátok??
2010. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régi ismerős intézi a dolgokat, de a Tesómmal együtt tenné. Ő csak segítene neki mindenben, de úgy hogy nem veszi el tőle a pénzt. ezért nem is fordult meg a fejünkben hogy átverne...Svájcba menne azt hiszem. Az elindulás nehéz az a baj, tényleg nem kevés pénzről van szó.
2010. febr. 5. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik országba lenne a munka?Mert nem láttam a leírásban,hogy angliáról lenne szó:o
2010. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs,most már látom,hogy Svájc a célország.
2010. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!