Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Osztrák bankok miért nem...

Osztrák bankok miért nem fogadnak el Komárom-Esztergom megyei ingatlant fedezetnek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Más megyéből elfogadnak?
2010. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert másik ország, azért. szerintem csak osztrák ingatlant fogadnak el.
2010. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen más megyéből elfogadnak...
2010. febr. 2. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak Nyugat Magyarországot szeretik, egyes megyeszékhelyeket, felkapott üdülőhelyeket és azok közül is csak a csilivili szép, modern házakat fogadják be fedezetnek.


Az osztrákok vételi jogot jegyeztetnek be az ingatlanra (ugyanúgy, mint azok a refinanszírozó bankok, akik elhíresültek itthon) és 2 hónap díjelmaradás után úgy elviszik a házakat az emberek feje fölül, mint a sicc...

2010. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarok náluk hitelt felvenni,csak felmerült a lehetőség ,utánna olvastam és akkor láttam hogy nagyon megvannak a határaik hogy honnan fogadnak el ingatlant....nem értettem.
2010. febr. 2. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka, mert minden bank rákészül arra, mi történik, ha Te nem fizeted a részleteket. Nem kívánnak ingatlanokhoz jutni olyan környéken, ami nem érdekli őket.
2010. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én bank lennék Magyarországon, én is nagyon óvatosan adnék hitelt mondjuk Romániai ingatlan fedezetre. Olyan helyre ahol nem vagyok otthon, nem ismeret olyan jól a helyi végrehajtókat és a végrehajtási jogot esetleg semmi megbízható infóm sincs a helyi alvilágról. Ha belemennék valamibe, akkor csak teljesen átlátható sima ügybe.
2010. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!