Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom legegyszerűbben...

Hogyan tudom legegyszerűbben intézni az adósságrendező hitelemet? Melyik banknál legjobbak a kondíciók? Beszámolják e fedezetnek a jelenlegi 6,5 millió értékű lakásomat? 15 évre szeretnék 5 millió forintot felvenni csak törlesztésre. Sikerülni fog?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak hitelközvetítők,akik sok bankkal állnak kapcsolatban,ők pontos választ tudnak adni neked.Ajánlom a Credit-Hill-t,mert ők korrektek és megbízhatóak,a magánközvetítőkről ez elég ritka esetben mondható el.

Arra azért számíts,hogy ez elég drága mulatság lesz.Én 2 évvel ezelőtt próbálkoztam ilyesmivel.A fizetendő kamattal együtt a kapott összeg háromszorosát kellett volna visszafizetnem.

Még egy tanács:tapasztalataim alapján sem az OTP-vel,sem a Budapest Bankkal nem szabad kezdeni.Nem korrektek,és az utolsó percben is megváltoztatják a feltételeket.

2009. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6,5 millió forintos ingatlanra nem igazán fogsz 5 milliós hitelt kapni, max. ha 200e Ft feletti a nettód.
2009. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az "adóságrendező" hiteleknek az a lényege, hogy az összes eddigi meglévő hiteleidet (pl személyi kölcsönök, autó hitel, jelzáloghitel, áruhitel) egybegyúrják és megfelelő ingatlan fedezet mellett csinálnak belőle egy darab jelzáloghitelt. Egy bank által becsült (ez többnyire kevesebb, mint amennyiért most Te el tudnád adni a lakásod) 6,5 mill Ft értékű ingatlanra max 3,5-4 milla hitelt adnak ilyesmire.


Szépek a reklámok, de ne dőlj be "Emesének"(se). 5 éves a szakmai tapasztalatom. Tudom, milyen sok a félrevezető, reklám, infó a médiában és mennyi becstelen, gátlástalan "hiteltanácsadó" van.

2009. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!