Mennyi hitelt vegyek fel?

Figyelt kérdés

Providenttol vennek fel hitelt, otthoni szolgaltatassal (sajnos muszaj).

200.000 forintra lenne szuksegem, viszont azt olvastam ilyen forumokon, hogy ennyit otthonival se adnak elso hiteligenyleshez (ha meg sose volt provident hiteled)

Probaljam meg h felveszek mondjuk 100.000-t elsore ?? Azt tuti megadjak?? (131.000 ft fizetest tudok leigazolni)



2014. dec. 18. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9. válaszoló vagyok.

Normálisan, jó szándékkal válaszoltam.

Nincs mit, megköszönni sem kell, de az, hogy így leosztasz, az elképesztő.


Ha nem írod ki a kérdésben, akkor HONNAN KELLENE TUDNUNK, hogy a bankok számára nem vagy hitelképes??????

(a 2 hós munkaviszonyodra sajnos nem adnak hitelt a normális kereskedelmi bankok fedezet/kezes/adóstárs nélkül- ha tetszik, ha nem).


Tekintettel arra, hogy pénzügyes vagyok, gondoltam leírom, hogy van olcsóbb, jobb megoldás, mint a provident, ami eszedbe jutott.


Erre még te vagy felháborodva??

Szép.


Most akkor írjam meg az őszinte véleményem arról, amit gondolok a pénzügyi kultúrádról?

Nem teszem, mert nem érdemes.


És hogy ne tudd azt mondani, hogy haszontalan a válaszom:


[link]


Itt a honlap, ott a telefonszám, kérdezd meg az ügyintézőket és ha annyira penge vagy, akkor gondolom a kondíciós listát és a feltételeket is sikerül a továbbiakban a segítségünk nélkül meglelni.


Mindenképpen vegyél fel hitelt az a célravezető. Ha lehetsége, akkor magas THM-es személyi kölcsönt, fedezet nélkül, próbaidős munkaviszonnyal. :)


Valahol biztosan kapni fogsz, úgyhogy kár felhúznod magad. Mivel láthatóan nem érdekel, hogy milyen áron, így nyugodtan vedd fel otthoni szolgáltatással.

(egyébként LEHETSÉGES az otthoni szolgáltatás)


kellemes ünnepeket amúgy :)

2014. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!