Mi kell ahhoz hogy diák hitelt vegyek fel most?

Figyelt kérdés
Egyáltalán felvehetek úgy hogy szakmunkásképzőbe járok? 20éves vagyok. Hogy kell meg igényelni, és melyik banknál vegyem fel? Légyszíves segítsetek!

2013. jan. 27. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Diákhitelhez az kell, hogy egyetemista vagy főiskolás legyél.


Nem kaphatsz.

2013. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Azért az tetszik hogy a diakhitel.hu honlapot sem tudod megtalálni...
2013. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na jó azért nem kéne bunkózni, nem tudom minek vagy itt ezen az oldalon fent ha normálisan válaszolni sem tudsz egy kérdésre...
2013. jan. 27. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
De tényleg, amúgy hogyhogy nem nézted meg a diákhitel.hu-t. Erre én is kíváncsi vagyok. Az első vagyok.
2013. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam itt valaki válaszol akinek már van, és tapasztaltabb!! meg nem tudtam rajta el igazodni. gondoltam vannak itt olyan normális emberek akik tudnak válaszolni egyszerűen,konkrétabban.
2013. jan. 27. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakmunkás tanuló nem igényelheti.
2013. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit nem tudsz értelmezni a diákhitel.hu oldalon? Minden érthetően le van írva, egy kis szöveg értelmezés az egész.
2013. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
uccsónak: nem oltogatni kéne ember! ha valaki normálisan tesz fel egy kérdést, nem tudom mit kell itt lenézni, meg bántani a másikat, nézzél már magadba.
2013. jan. 27. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az oldal a főoldalról egy kattintással érhető el. Leírja, hogy csak a felsőoktatásban résztvevőknek szól.

2013. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!