Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diák vagyok nincs bejelentett...

Diák vagyok nincs bejelentett munkahelyem sűrgősen szükségem lenne 30000ft ra hol tudnék felvenni hitelt hogy még ebben a hónapban megkapjam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
jövedelemigazolás nélkül szerintem nem tudsz felvenni hitelt.Először elmész dolgozni ledolgozol 3 hónapot aztán mehetsz hitelért
2012. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
diákként, bejelentett munkahely nélkül a családtól, barátoktól tudsz pénzt kérni, esetleg megdolgozni érte, bank nem fog szóba állni veled
2012. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

az baj hogy családtól nem tudok.

és mire dolgoznék hogy pénzem legyen diákmelot találnék estleg az leglább 1 hónap mire kifizetik és a hó végéig be kéne fizetnem a pénzt suliba:/

ezért gondoltam hogy esetleg ha lenne valami lehetőség hitelre mert azt majd tudnám törleszteni...

2012. júl. 10. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:

nem hivatalos diákmelóra gondoltam, mert azt persze nem fizetik ki addigra, hanem szomszédnak, haver nagymamájának fűnyírás, locsolás, kutyasétáltatás, lakás kitakarítása, bébiszitterkedés, pince, garázs kipakolása, emellett neten eladhatsz néhány felesleges cuccot, ezekből összejönne a pénz

a szüleidnek is megmondhatod, hogy a sulira kell, ez szerintem minden szülői szívet meglágyít

esetleg adjanak előleget és ledolgozod otthon idővel

2012. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!