Ki mit tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne,hogy hitelt szeretnénk felvenni. Édesanyám minden feltételnek megfelel,kivéve hogy a fizetésének a 33%-a már hitelre megy

legalábbis majdnem mind.a törlesztést nem ő fizetné,hanem én csak én egyéni vállalkozóként nem kaphatok még hitelt,mert nincs lezárt adó évem.

tud-e valaki olyan pénzintézetet ahol ez nem probléma? vagy olyan bankot ahol problémásabb esetekben is tudnak segíteni?


2014. nov. 26. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
én meghívlak egy sörre, másra nem vagy esélyes egyik banknál sem
2014. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azért nem hinném hogy ennyire kritikus a helyzet. nézegettem a lehetőségeket és van megoldás csak nem egyik napról a másikra megy. tény hogy nagyon szigorúak a banki feltételek (amit nem is értek,mert anno is ők adták ki a hitelt)

példa:édesanyám 7 éve ügyfele egy banknak soha nem volt elmaradása sem és nem adnak neki még se hitelt úgy hogy a mostani törlesztő részlete kevesebb lenne mint az előzőé...majdnem 10ezer forinttal...nos ezek után nem kérdés hogy választjuk-e valaha is azt a bankot...nem vitás hogy el lett rontva a dolog egy közép út kellett volna hogy ki kaphat,ki nem,nem az hogy boldog boldogtalannak adnak mindenféle dokumentum és ellenőrzés nélkül. most meg rengetegen nem kapnak köztük mi sem ami elég rossz érzés,mert sajnos igen is vannak olyan élethelyzetek mikor szükség van rá jó lenne valami megoldást találni

2014. nov. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!