Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretném eladni a hiteles...

Holyba András kérdése:

Szeretném eladni a hiteles autóm, van is rá vevő, a vételár a végtörlesztés összegét lefedi. A vevővel ha besétálunk a bankba és befizetjük az összeget, ezek után át kell még íratnom nekem is a banktól az autót vagy már eleve az én tulajdonomban van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A hiteles autó a te tulajdonod. A lízingelt autó pedig a banké.
2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen kívül amit leírtál, a lízing és a hitel között mi a különbség? Nincs most itt előttem a szerződés, ezért kérdem.
2014. nov. 16. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

EZ a különbség a lízing és a hitel között.


Itt le van írva egész jól:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2014. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. nov. 16. 19:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Végigolvasta párom a szerződést és egy szóval sincs megemlítve hogy lízing szó! Ez alapján ha végtörlesztem, akkor nem kell átíratnom már az autót, igaz? :)
2014. nov. 16. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Átíratnod nem kell, de az elidegenítési tilalmat töröltetned kell az okmányirodában. Forgalmit sem kell cserélni emiatt, mert nem írják be a forgalmiba az elidegenítési tilalmat.
2014. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!