Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudok regisztrálni PayPal-...

Nem tudok regisztrálni PayPal-re, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Regisztrálok, megadom minden adatomat, el is fogadja, kér egy ellenőrző kódot, OK. De amikor felszólít, hogy lépjek be a megadott e-mail címmel és jelszóval, azt írja, hogy nincs ilyen felhasználó. Nem is küld semmilyen e-mailt, és ha ismétlem a regisztációt, nem írja ki, hogy már regisztráktak ezen a címen. De hiába csinálom újra, ismét elfogad mindent, de nem enged belépni.

ipAddel próbálkozom, mert a windows tele lehet vírusokkal, de szerintem ennek nem kellene problémát jelentenie...



2014. nov. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Emailt kellett hogy kapjál, gmail-t használsz? Azzal próbálkozz ha nem.
2014. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gmailt, de semmi, akárhányszor próbálom.

És mielőtt valaki lebénázna, a regisztrációm hibátlan, fogalmam sincs, mi lehet a probléma :(

2014. nov. 14. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor mégiscsak béna vagy mert egy ellenőrző e-mait biztos küldött

fogadjunk hogy nem nézted a spam/egyéb mappákat?

2014. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb. 10-szer próbáltam már regisztrálni, mindegyiknél 2x átvizsgáltam, hogy jó adatokat adtam-e meg (e-mail címet is). Próbáltam már iPaden és laptopon is.

Egyszer sem érkezett aktiváló e-mail (nem, levélszemétben sem volt), és egyszer sem tudtam belépni.

1000%, hogy nem én bénázom el, még soha nem volt gondom semmilyen regisztrációval.

2014. nov. 14. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a PP nem küld ellenőrző e-mail-t.

Ez a hivatalos oldala: [link]

-De most regiztem a PP oldalára egy ismerősömet hogy megnézzem, és semmi gond nincs vele minden rendben.

2014. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Milyen nyelven mondjam még? :)

Elhiszem, hogy hihetetlen - számomra is az, de tényleg ez van.

Nem kamu PP oldalon regeltem, hanem az eredetin, amit te is linketél. Már én is gondoltam rá, hogy én vagyok a hülye és elírok valamit, ezért már úgy is próbálkoztam, hogy a mail címemet bemásoltam a Gmailből az űrlapra, de így sem kapok ellenőrző mailt.

Miután kitöltöm az űrlapot, elfogadja, kéri, hogy írjam be az ellenőrző kódot, majd felszólít, hogy lépjek be a rendszerbe. Ezután megpróbálom, és azt írja ki, hogy nincs ilyen felhasználó a rendszerben. Aktiváló e-mailt pedig nem kapok.

Eszembe jutott, hogy talán korábban már regeltem, csak régen volt. Úgyhogy megpróbáltam ugyanerre a címre kérni egy jelszó-emlékeztetőt, de akkor is azt írja, hogy nem szerepel a cím a rendszerben. Szóval rohadtul nem értem, hogy mi van, ilyen még nem volt.

2014. nov. 15. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy hotmail címet, azzal sikerült. De nem értem, hogy gmaillel miért nem...
2014. nov. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!