Paypal, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma regisztráltam a Paypal nevű online bankhoz. Sikerült is regisztrálnom, azt az opciót választottam, amihez meg kell adni a kártya adatait, és leveszi magának a pénzt vásárláskor. Minden sikeres lett, de véletlenül töröltem a kártyát, megpróbáltam újra hozzá adni a profilhoz, de most már ezt írja ki: (The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.) Értem, hogy mit mond, csak az okát nem, hogy először elfogadta, utána már nem. A kártyán amúgy nincs pénz, így ezt a próbát, hogy él-e a kártya, nem nagyon tudja még megcsinálni, de az első regisztrálásnál ezzel nem volt baja. Maga a kártya tuti jó, rendes Mastercard. Szóval mi lehet a gond? Előre is köszönöm!
2014. febr. 24. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs, az kihagytam, azzal lehet gond, hogy a regisztráció, vásárlás az én nevemen van, de a kártya a barátnőm nevén?
2014. febr. 24. 16:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Az bizony gond, csak a saját kártyád tudod hozzácsatolni, illetve az is gond, ha nincs rajta semmi pénz.

Én nem is hiszem, hogy az első alkalommal ez sikeres volt, eleve nem is lehet más vezetéknevet megadni a kártyaadatoknál...

2014. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!