Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cl brokers group kft től...

Cl brokers group kft től megkapta már valaki a pénzt amit igényelt? Úgy hallottam hogy átverik az embereket, ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
3000000 ft -ot szeretnék felvenni a fent nevezett végtől, de fedezetként 156 ezer ft-ot kellene befizetni. Olvastam fórumot, ahol csalással vádolják őket, megkerestem az ügyintézőt, aki tagadja. Van valakinek ezzel a céggel tapasztalata?

#hitel #cl brokers group kft
2014. nov. 10. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted az ügyintéző azt fogja mondani hogy igen, elvesszük a pénzed, aztán felszívódunk vele?!
2014. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, ezért tettem fel itt a kérdést hogy van e aki szerződött velük, és milyen a tapasztalatai.
2014. nov. 10. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden előre fizetős "hitel" átverés
2014. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen Kft nem jogosult hitelt adni. Gondolom ez egy fogyasztói csoport, ahol viszont szó nincs hitelnyújtásról. Új fogyasztói csoportot ma már nem lehet létrehozni, új tagok beszervezését is betiltotta az MNB, kivéve ha a régi kieső balekok helyett kellenek az újak...


Olvass utána, mit jelent a fogyasztói csoport, mindjárt tudni fogod, hogy menekülj előlük.

2014. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb 10mp alatt találtam ezt a cikket:


[link]

2014. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma én is meggyőződtem afelől hogy ezek átverik az embereket.
2014. nov. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!