Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek van PAYPAL-ja megkerem...

Attila9204 kérdése:

Akinek van PAYPAL-ja megkerem valaszoljon! Valaki erti mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. For more information, please go to the

Resolution Centre.


Segitsetek legyszi!!!



2014. okt. 29. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem minősítenek megbízható eladónak, addig 21 napos késéssel kapod meg a kifizetéseket.

(Bónusz tipp: ha nem tudsz angolul, akkor ne használj angol oldalakat.)

2014. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudok angolul csak nem tudtam megerteni hogy mi akar lenni belole. Vagyis akkor majd 21 nap utan tudom atutalni a bankszamlamra a penzt rola?
2014. okt. 30. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen
2014. okt. 30. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

az "up to 21 days" azt jelenti, hogy legfeljebb 21 napig, tehát lehet, hogy már előbb megkapod.

(Bónusz tipp 1-es: ha nem tudsz angolul, akkor ne gúnyolj másokat, ha ők sem tudnak.)

2014. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban akkor lenne egy kérdésem: mi van, ha eladok valamit és a vásárló már befizette a paypal számlámra a lóvét, de mivel kezdő paypal-es vagyok, csak 21 napon belül érkezik meg a bankszámlámra a pénz (ahogy itt fentebb írtátok), viszont pl.a vásárló már tűkön ül, hogy mikor postázom már végre neki a cuccot. Vagy a paypal küld egy üzenetet a vásárlónak, hogy kezdő paypales vagyok, ezért csak később kaphatom meg a pénzt, ezért várjon türelemmel? Vagy nekem kell írnom a vásárlónak, hogy mi a helyzet?
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha közlöd velem, hogy csak 21 nap múlva küldöd a cuccot, amit kifizettem, akkor első dolgom lenne a Paypallal visszavonatni a tranzakciót, és egy nagy negatív minősítést rakni rád.
2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A PayPalon nyilván látszódni fog, hogy fizetett, csak függőben lesz a dolog számodra...
2014. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nosco ***** válasza:

Úgy kell eladni, hogy bele kalkulálod a szállítás díját vagy külön feltünteted!

De neked kell ezt állni és utólag kerül a számodra kifizetésre!

Kb mint itthon a postán az utánvétes csomagnál!neked kell előbb postára feladni és utána kapsz pénzt belőle!

2014. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!