Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy megy a fizetés folyamata...

Hogy megy a fizetés folyamata ebayen?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy megvehessek valamit, kell már pénznek lenni a paypal számlámon, vagy elég utána rátöltenem?

Továbbá a paypalnak van valami extra díja? Vagy egyszerűen csak átvezetek az FHB-s számlámról X összeget a paypalra, és annyi?


2014. okt. 25. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a paypalon nincs pénzem, akkor automatikusan levonja az itthoni bankszámláról, amit a paypal-on megadtam, szóval nem muszáj ott lenni pénznek külön.
2014. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van valami díja, igen, nem tudom ez aktuális-e:

[link]

2014. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beregisztrálod a PayPalba a bankkártyádat, és amikor az eBayen veszel valamit, automatikusan végrehajt a PayPal egy bankkártya-műveletet. Ugyanúgy kapsz róla fizetési SMS-t (ha be van állítva ez a szolgáltatás), mintha a közértben fizettél volna bankkártyával.


Illetve ha van pénz a PayPal számlád belső, saját egyenlegén is (mert mondjuk valaki küldött neked pénzt PayPalon keresztül), akkor először abból vonja le a rendszer a fizetéseidet automatikusan, csak utána nyúl a kártyádhoz.


Én CIB-es vagyok, és van a bankszámlámon egy direkt erre a célra elkülönített alszámla, és egy hozzá tartozó virtuális (mágnescsík nélküli) bankkártya. Ezt a kártyát regisztráltam a PayPalhoz, illetve máshol a neten is ezzel tudok fizetni. Az az előnye, hogy mivel külön alszámla tartozik hozzá, így ha valaki megkaparintaná is a kártyám adatait, legrosszabb esetben is csak az alszámla egyenlegének erejéig tudna kifosztani, azon meg mindig elég csak egy kevés pénzt tartani, mert úgyis tudok rá bármikor tölteni netbankon keresztül a főszámlámról.

2014. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha a bankszámlámon sincs (még) pénz? A gáz az, hogy kedden tudok rá befizetni, viszont hétfőig tart az aukció, amit nagyon jó lenne megvenni.
2014. okt. 25. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, attól megveheted, bekerül a vásárolt cuccaidhoz, és később fizeted ki.
2014. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Masok olyan szepen ugyesen leirtak mar, miert nem veszitek a faradtsagot es kerestek ra?

Meg kepekkel is illusztraljak a gyengebbek kedveert, hogy mit hogyan.


Elobb olvasd el ezeket, mert te is ugy jarsz mint a sok szaz masik idiota, aki tudatlanul bevasarol eBayen aztan ontja a kerdeseket GYIKra, hogy megvettem, de meggondoltam magam, nem tudom kifizetni, nincs ra most penzem, nem kaptam meg, mit csinaljak, hogy csinaljam.....


Ugye autot vezetni sem ugy vezetunk, hogy beugrunk az ulesre es tapossuk a gazt, hanem elotte kresz, muszaki ismeretek, gyakrolati orak stb. Az online rendelessel sincs ez maskent.


Meg ez is hasznos lesz:

[link]


Megsugom, nagyon ritka az olyan termek az eBayen, amirol ha most lemaradsz, akkor soha a budos eletben nem lesz alkalmad megvenni. Lehet hogy varsz ra par napot, vagy egy hetet, de tutti hogy valaki ujra felteszi eladasra. Gondolj mar bele, 800 MILLIO termek van fent az eBayen!

2014. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!