Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitel igénylésnek mi a...

Autóhitel igénylésnek mi a folyamata?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kocsit,kereskedőnél.Beszámíttatnám a mostani kis swiftemet (1996),a maradékot pedig autóhitelből rendezném,mivel a kereskedőnél autóbeszámítás és hitelezés is van.De ez a hitelezés,hogy működik?A kocsi egy 500.000 Ft-os,2001-es,Opel Astra G,1.8,125 LE.


Persze telefonon beszélek előbb a kereskedővel.De utána hogy?Odamegyek,jövedelemigazolás,személyes okmányok,és akkor ott kiválasztunk egy bankot,vagy autóhitellel foglalkozó céget?És ott meg is kötjük a szerződést?Valaki segítsen nekem,mer' nagyon nem vagyok képbe,és mivel 100 Km-re van a kereskedő,ezér' nem szeretném,ha lemennék,aztán valami papír miatt jöhetnék vissza,vagy valamiér' alapból bukós az egész.


Válaszokat előre is köszönöm!


2014. okt. 23. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!