Mennyi hitelt adnak?

Figyelt kérdés
Szabad felhasználású hitelt szeretnénk felvenni jelzálog fedezettel.ha 6 millióra értékelik fel a házat,mennyi hitelt adnak rá?
2014. okt. 25. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 75%-ot szoktak mondani, de nagyban függ a fizetésedtől. Mennyit keresel? Egyéb hiteled van-e? Hány éves vagy?
2014. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.erre voltam kíváncsi,mert egy ismerősöm azt mondta,hogy a felvett hitelnek a duplájának vagy a triplájának kell lennie a ház értékének.úgyhogy örülök,hogy nem így van.
2014. okt. 25. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Nekem 70%-ot adtak.

De minimálbérre semmit nem fognak adni, meg szerintem nettó 100 alatt sem.

2014. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az ingatlan értékétől, hanem a bankválasztástól, az ingatlan elhelyezkedésétől és a hitelképességtől is függ.

Szabfel hitelnél valóban előfordulhat, hogy csak 50%-ot, vagy annál is kevesebb hitelt bír el az ingatlan, amit még befolyásolhat negatív irányban a hitelképesség is.

2014. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!