Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H e-bankban hol láthatom...

A K&H e-bankban hol láthatom a kártyás fizetéseimet?

Figyelt kérdés

A számlatörténetben csak 2-3 vagy több nap múlva jelenik meg, hogy kártyával fizettem. Elvileg zárolják az összeget, és azt a pénzt valahol látnom kellene, de sem a számlatörténetben, sehol máshol nem jelenik meg. Hova rejtették el? Elérhető-e egyáltalán a felületről ez?


(Az e-mailes ügyfélszolgálatjuk meg semmire se jó, mert az csak annyit tud mondani, hogy "menj be személyesen". Természetesen a nyitvatartási idejük viszont pont olyan, hogy soha sincsenek nyitva, amikor én ráérnék. )


2014. okt. 18. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem tudod megnézni. Én is KH-s vagyok, legutóbb mikor voltam bent egy fiókban, akkor kellett utalnom, az ügyintéző csinálta és még nem jelent meg a kezdőlapon lévő tranzakcióknál és annyit mondott,hogy "akkor majd később ott lesz".
2014. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Szal ha máshol megtudnád nézni,akk ő is ott nézte volna meg nekem.
2014. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!