Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes fektetni manapság...

Mibe érdemes fektetni manapság a bankszámlán összegyűlt pénzt?

Figyelt kérdés
Elég szép kis össze gyűlt össze a bankszámlámon, mivel külföldön dolgozom már egy ideje, de még semmit nem tettem vele, csak ott ül már vagy 2 éve. A banki megtakarítás nem valami kecsegtető, nagyon alacsonyak a kamatok, szerintem nem érdemes, még az inflációt sem nagyon fedezi. Másba meg eléggé kockázatos lenne, főleg a mai kiszámíthatatlan piacon. A legjobb megoldás valóban csak tartani a bankszámlán amig valami változás be nem áll a piacban?
2014. okt. 10. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szép, akkor én ingatlant vennék. Most kezd meglendülni a piac. Vagy értékpapírok, alacsony kockázattal is jó hozam lehet.
2014. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olcsó fiatal bérautót, ha ki tudod adni huzamosabb időre vagy lakást egyetem mellett diákoknak!

Én biztosan ebbe fektetnem, ha nem akarok kockázatot és nem értek olyan dologhoz, amivel tudnék kereskedni, esetleg vállalkozást alapítani...

2014. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!