Devizahitel autóra?

Figyelt kérdés
2007-ben autóra felvett, 2010-ben vég törlesztett devizahitel esetén is jár vissza készpénz automatikusan vagy utána kell menni, perelni kell vagy mi lesz a helyzet?
2014. okt. 2. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Készpénz senkinek sem jár vissza. Akiknek még van hiteltartozásuk, nekik valószínűleg a megállapított jogtalan többletköltségekkel csökken a tartozásuk.
2014. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem kell perelni, de a forinthitelesek önszántukból rohannak a bankba hogy átutalják neked.
2014. okt. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves ketteske!

Nem tudom miért volt szükség írni, ha érdemben nem tudtál hozzátenni a dologhoz. Bocs, de nem lehet mindenki olyan született banki szakember , mint amilyen feltételezhetően te is vagy. Az emberek többségének- velem egyetemben- valószínűleg fogalma sem volt arról, hogy mi lehet a következménye egy devizahitelnek. Az érintett hitelintézetek pedig elfelejtették ezt közölni vagy legalábbis érthetően elmagyarázni. Ha lett volna készpénzem nyilván nem folyamodok ehhez a módhoz. Nem, nem várom, hogy a forinthitelesek utaljanak. Képzeld nekem is van forinthitelem! De az azt gondolom igenis jogos elvárás, hogy ha busásan kifizettem a hitelem, akkor a különbözet visszaadják. Egyébként elszomorító, hogy ha bárki, bármit kérdez itt, vagy bárhol arra azonnal érkezik legalább egy rosszindulatú válasz. Ha érdemben nem tudsz segíteni, akkor ne írj! Ilyen a magyar mentalitás sajnos. Vagy nem tudtál aludni és így kellett levezetni a frusztráltságod? Sajnállak. Az első kommentelőnek köszönöm a választ. A pénzcentrum vagy nem is tudom már melyik oldalon olvastam erre vonatkozó információt azért merészeltem a kérdést feltenni. Ott viszont volt szó, hogy a lezárt hitelek esetében is újra kell számoljanak.

2014. okt. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!