Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés

Diákmunkára mennék és kellene nyitnom egy folyószámlát, de nem tudom hogy melyik banknak a legkedvezőbbek az én feltételeimnek.:

-Havi kétszer háromszor vennék le róla.

-Jó lenne ha nem fagyasztanák be akkor sem, ha nem dolgozom, ha igen.

-Nem használnám külföldön.

-Nagyon félek attól, hogy elvesztem/ ellopják a bankkártyám.

-Megbizható (amikben nem vesznek le sunyiba penzt, mert már hallottam nem egyszer ilyenről)

Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2014. okt. 1. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért "fagyasztanák be"? Csak akkor zárolják vagy szüntetik meg ha kéred. Az h félsz a kártya elvesztésétől lényegtelen bankválasztás szempontjából, ha ellopják telefonálsz h tiltsák le. 2szer ingyen tudsz pénzt levenni akármelyik banknál is vagy. OTP-nek van a Junior számlája (24 év alattiaknak) az teljesen ingyen van, de én nem szeretem az OTP-t, pl. anno raktak a bankszámlámra a tudtom nélkül egy hitelkeretet. Egy ideje KH-s vagyok, ezt jobban szeretem, nekik is van "diákszámlájuk" a Trambulin, de nekem olyan nem volt szal pontosan nemtom, csak azt h ott az OTP-vel ellentétben van számlavezetési díj kb. 70ft/hónap. Egyik legnagyobb bank a Citibank, szal gondolom az is jó lehet. Esetleg még az Erste. Én legalábbis ezeket tartom a legjobbaknak.
2014. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Max. havi kétszer vegyél fel pénzt a számládról, mert az van ingyen (ha nyilatkoztál róla a bankodnak). A harmadiknak már komoly költsége lehet.


"Sunyiba" egy bank sem vesz le a számládról pénzt.

2014. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg félsz attól, hogy ellopják, akkor hagyd otthon és kész.
2014. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!