Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Radics István befektető. Ismered?

Radics István befektető. Ismered?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki? Fektetett már be valamelyikteknek? Arra lennék kiváncsi,hogy mennyire megbizható.

2014. szept. 25. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi tudsz róla nyilván nem megbízható

nem egy radics istván van az országban és biztos nem is egy befektetőt hívnak így

2014. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zol198i8 válasza:

Semennyire, az egy csaló.

Senki ne adjon pénzt neki.

2016. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekünk van a legfrissebb információnk Radics Istvánról.

Szeptember 6.-án, kedden reggel még elérhető volt a telefonja, de délután már nem létezett a telefon előfizetés.


Hogyha még tudtok róla infókat, akkor azt mi is szívesen vesszük.

2016. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudtok róla azóta valamit?!
2019. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sitten van a "jó munkás ember."
2019. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy értesültem, hogy szabadlábon van...
2019. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem tudom, élnek-e még a profiljaitok, viszont szeretnélek tájékoztatni titeket hogy tavaly szeptember elsején elkapták Pécs belvárosában. Jelenleg az állampusztai börtönben van magánzárkában, és úgy néz ki, hogy a 3 db A4-es oldalnyi bűnlajstroma miatt kb. 15 évet fog ülni. Minket is rászedett már több mint egy éve. Szóval 15 évig nem fogja átverni az embereket, és mivel visszaeső, korábban sem szabadulhat. Küldöm a linket is, ami az elfogásáról szól:


[link]

2021. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!