Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap nyitottam egy takaréksz...

Tegnap nyitottam egy takarékszámlát, igényeltem netbankot. Ennek kb. mennyi idő az átfutása?

Figyelt kérdés

Másik bankszámlámnál már másnap kaptam jelszót, de itt csak egy ügyfélkódom van, meg egy számlaszámom a netbankos szerződésen.


Ma még nem kaptam jelszót. Elvileg sms-ben fogok kapni, másiknál is úgy kaptam, de az még cska a kisebbik gond, mert még olyanom sincs a szerződésen hogy felhasználónév, vagy csoportazonosító.


Ők utolag küldenék a levelet erről is?


2014. szept. 23. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyfél kód a felhasználónév is egyben. Az sms-t legkésőbb másnap illene megkapnod, persze kérdés, hogy mennyi a feldolgozási átfutási idő. Nem mondták, hogy mikor kell az sms-t megkapnod? Hívd fel őket.
2014. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csütörtökön bemegyek majd, ha addig nem kapok semmit.


az ügyfélkód lehet a felhasználónév, de hiányzik még a csoport azonosító. 3 adat van náluk.


De azért írtam ki a kérdést, mert a szerződés (netbank) 99%-a "Elfogadom..." alapú, vagyis szimpla olvasnivaló.


4 adat van rajta, ebből csak 1 van ami használható lehet, az ügyfélkód. De ugyanakkor az van írva a netbanknál, hogy a dokumentumban minden szerepel. Mivel ez egy kirendeltség, lehetséges hogy a netbanki adataimat utólag kapnám meg, gondolom én!


És gondoltam valaki itt megerősít ebben. :)

2014. szept. 23. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg rögtön kaptam jelszót SMS-ben, ez nem a középkor, hogy több napos átfutási ideje van. Az lenne a normális, hogy ha be rögtön tudnál lépni azonnal a netbankba a nyitás után.

Mindenképp kérdezz rá, mert ez így nagyon nem kóser.

2014. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!