Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providenthez kell munkáltatói...

Providenthez kell munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés
Úgy értem enélkül lehetetlen hogy kapjak?
2014. szept. 22. 15:17
 1/6 anonim válasza:
30%
Lehet nem, de ne kérd!
2014. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kell hozzá, de meg fogják kérdezni, hogy mennyi a jövedelmed, meg ki a munkáltatód, annak elérhetőségei stb. Nem tudom, hogy a rendszer lecsekkol-e, de am nem olyan elutasítóak, mint a bankok.
2014. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy bérpapírom van csak, a cél igazából az lenne hogy ne kapjak mert egy rokon kért meg hogy vegyek fel, de nem akarom megbántani azzal hogy nemet mondok. Valahogy úgy kéne intéznem hogy ne kapjak, de bennem a jó szándék meglegyen.
2014. szept. 22. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha tiszta lapokkal játszol, és megkérdezed, hogy mi az ismerősöd terve a kölcsön visszafizetését illetően arra az esetre, ha ő egy hónap múlva feldobná véletlenül a talpát...
2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hacsak nincsenek óriási kakiban (abszolút nem tudják a hitel(eike)t fizetni v a végrehajtó viszi a lakást stb.) akkor ne vegyél fel szerintem, ha utalós törlesztést választod, akkor még viszonylag bírható, de otthonival a dupláját fizeted ki, nagyon magas a törlesztője, bár néha igencsak nagy segítség tud lenni, például az előbb felsorolt helyzetekben. Ha nem muszáj nem. De miért te veszed fel, miért nem ő?
2014. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mert neki már van providentje amit fizet is rendesen, ezt biztos forrásból tudom mert láttam a papírt amin vezetve van. Valami közbejött amit most inkább nem írnék le ide ha nem baj. De köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!