Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel igénylés. Hogyan?!

Diákhitel igénylés. Hogyan?!

Figyelt kérdés

Külföldön fogok tanulni, a diákhitel oldala szerint így kell ez esetben igényelni:


"Milyen dokumentumokat kell beküldenie?


Első alkalommal a Hiteligénylési Adatlapon kívül a következő dokumentumokat kell beküldenie:


az EGT felsőoktatási intézmény által kiállított, az intézménnyel fennálló hallgatói jogviszonyára, valamint a folyósításhoz szükséges képzési adataira vonatkozó igazolásokat, (és ezek hiteles magyar nyelvű fordítását*)

a Diákhitel Direktben kitölthető a „Külföldi képzés adatai” adatlapot"


Na már most...


Hogyan küldjem be 'első alkalommal' a hitel direktben kitölthető 'külföldi képzés' adatlapot a hiteligénylési adatlappal együtt? Kitöltöttem a diákhitel direktben a hitelig. lapot, amit ki kell nyomtatni, de a diákhitel direktbe nem tudok belépni! csak akkor lehet ha már beküldtem és megkapták a hitelig. lapot és aktiválódott a fiókom! tehát akkor hogyan küldjem el a hiteligényléssel együtt ezt a külföldi képzési lapot?!



És ugyebár meghatalmazott útján is lehet igényelni.. ezeket a lapokat hogy hallgatói jogviszony meg képzés adatai amiket az egyetem állít ki majd csak akkor kapgatom meg mikor már kinn vagyok! tehát akkor majd a meghatalmazottnak kell bevinnie személyesen a hiteligénylési lapot meg stb? csak vinnie kell magával azt a 'szerződést' amit eláírtam hogy meghatalmazom hogy ő intézze?


2014. szept. 9. 23:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!