Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankot váltanék, de melyiket...

Bankot váltanék, de melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a bankomat.

Szerettem volna egy hitelkártyát igényelni, de még csak válaszra sem méltatott a bankom, holott kb másfél éve vezetik (ezt)a számlámat, rendszeresen érkezik rá a fizetésem, bár nem százezrek, de nincs okom panaszkodni. Ennek ellenére másfél héten keresztül nem méltattak figyelemre, holott megkerestem őket E-Mailben, és telefonon. Semmi! Nekem meg elegem lett! Bár őszintén szólva, nem tudom melyik bankot válasszam, az otp-nél már kb 18 éve szüntettem meg a számlám, azóta a mostanival nem volt gondom. De azt hiszem, ennyi volt.

Ha esetleg lenne valakinek tapasztalata, (akár pozitív, akár negatív) és megosztaná velem, hálás lennék érte.

Ami elsősorban érdekel, hol tartanak ügyfélnek akkor is, ha nem legalább fél millió az utalt fizetésem? Hol nem számolnak fel azért is kezelési költséget, mert hozzá értem a kártyámhoz, stb...

Minden infóért hálás leszek, és előre is köszönöm!


2010. jan. 17. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És esetleg melyik a mostani, melyiket akarod leváltani?

De az lenne a legegyszerűbb, ha te magad hívnád fel a bankok ügyfélszolgálatait, hogy mit ajálanak, kb. minden hónapban más akció van, végig kell nézni a honlapokat.

2010. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. A K&H az, amit le szeretnék váltani.

A honlapokat már bújom, de amit ott találok, az marketing! Az emberek személyes tapasztalata többet mond.

A Raiffeisen, erste, cib között ingadozom.

2010. jan. 17. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
En az OTP-t valtottam le Cib-re.Eddig ok csak este le kell hallkitani a telefont mert hajnal 4 kor kuldenek sms-t a levonasokrol.
2010. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én cibes vagyok régóta és még sosem volt semmi probléma, azt is szeretem, hogy mindenhol van bankjuk és sosincs bent tömeg, várakozási idő. És a netes bankjuk is jól működik. Remélem ez így is marad sokáig.
2010. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bankkártyát igényelni személyesen lehet, nem e-mailban.
2010. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az AXA bankot ajánlom nekem nagyon bejött.

Nincs számlavezetési díj és az átutalások is mind ingyenesek. Plusz lekötés nélkül 5-8%os kamatot ad.

De ATM-es készpénzfelvétel 199 forint.

Ha sokat veszel fel pénzt ATM-ből akkor talán még UniCredit bank. Ők is nagyon jól bánnak az ügyfelekkel mint az AXA.

2010. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én Erste-s vagyok, nem ajánlom.

Megbántam, hogy annak idején minimális különbségért (lakáshitel) váltottam...

2010. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi volt az, amiért megbántad? És honnan váltottál?
2010. jan. 17. 21:06
 9/11 sztrogofmisa válasza:
Én OTP-ről váltottam K&H-ra és nem bántam meg. Eddig semmi problémám nem volt velük.
2010. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bármelyiket csak az az OTP-t ne
2010. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!