Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyiket válasszam? Szeretnék...

Melyiket válasszam? Szeretnék bankfiókot nyitni, de nem tudom melyiket válasszam.

Figyelt kérdés
Szeretnék bankfiókot nyitni, de nem tudom melyiket válasszam. Lényeg, hogy a nyári melóért kapott pénzemet, arra utalják és legyen bankkártyám. Gondolom elég egyértelmű, hogy nem nagyon értek hozzá, ezért nem tudom melyik bankot válasszam. Valaki aki jártas az ilyenbe tudna segíteni, h melyiket válasszam.
2011. jún. 19. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bankfiókot, hanem bankszámlát szeretnél nyitni. :)

A bankfiók az az épület, ahova be tudsz menni, sorszámot húzni, aztán megbeszélni az ügyintézővel hogy bankszámlát szeretnél nyitni.

Nekem eddig két bankkal van ilyen téren tapasztalatom: az OTP nem tűnt túl segítőkésznek, az Erste egy fokkal barátságosabb szerintem, de el tudom képzelni hogy van jobb is...

2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bankszámlát.

Nézd meg, hogy a környéketeken milyen bankok vannak.

Gondold végig, hogy mire akarod használni a bankszámlád (kártyás pénz felvét, utalások...)

Az életkorod szerint keress számlatípust (a fiataloknak általában kedvezőbb)

A mi környékünkön OTP, Erste és K&H van, ebből a K&Hnak voltak a legkedvezőbb feltételei (Trambulin) a számunkra.

2011. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel te gondolom 23 éven aluli diák vagy,így nyiss OTP Junior bankszámlát,aminek gyakorlatilag alig van kezelési díja.SMS-ben értesítenek(ha kéred) minden tranzakcióról,ez SMS-enként 10-20ft/db áron van,szolgáltató függvényében.Pénz levétel ingyenes,utalás ingyenes.
2011. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!