Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adósságrendezér Barlistával...

Adósságrendezér Barlistával leherntséges?

Figyelt kérdés

Felvettem vagy 5 éve egy kisebb kölcsönt "(párszázezer) és egy autót lizingeltem. Fizettem másfél évig rendesen azután elvesztettem a munkahelyem (becsődölt) és nem találtam vagy 2 évig csak ilyen olyan alkalmi munkát. Abból meg nem tudtam fizetni örültem hogy megélek. Mindenféle tanfolyamokat végeztem stb hogy legyen munkám.. Majd Magyarországról kimentem külföldre dolgozni és keresztet vetettem az egészre. Most állok úgy anyagilag hogy kéne ezzel az ügyemmel. -Persze ennyim egybe továbbra sincs max egy kis vésztartalék és fix minka...

Azóta több mint 2x-esére kamatozódtak a hiteleim. Mit lehet ezzel így csinálni??



2014. aug. 26. 19:43
 1/1 Polipeter ***** válasza:

én elmennék egy igazi pénzügyi tanácsadóhoz, aki nem akar neked eladni semmit, hanem tényleg tanácsot ad.

A kiszamolo.hu-n nagyon sok hasznos tanácsot olvastam már, és a blog írója független tanácsadó, nála semmilyen biztosítást meg hitelt nem tudsz igényelni, csak tanácsot ad.

Ezért kell fizetni ha jól emlékszem 25 ezret.

Sztem megéri... Én lehet egy szakit keresné, aki átnézi a bevételeidet kiadásodat és a lehetőségekhez mérten ad tanácsot. Én még nem voltam nála, mert nincs hitelem, de befektetések miatt én is tervezem hogy elmegyek hozzá

2014. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!