Feltétel? Sürgős.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne,hogy a Cetelem Bank szabadfelhasználású személyi kölcsönének feltételei közé tartozik-e a munkaviszony? Végig olvasgattam az általános szerződésüket,de sehol nem találtam benne ilyen megkötést. Nagyon fontos lenne ezt megtudnom,mert nem régen megszünt a munkaviszonyom és azóta sajnos nem találtam semmi munkát,viszont a lakást és egyebeket muszáj fizetnem! Előre is köszönöm mindenki válaszát!

2014. aug. 5. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, mert ha nincs jövedelmed akkor hogyan törlesztenél? Ezt a bank is kérdezi, és nekik az a lényeg hogy fizess nekik.
2014. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A munkaviszony nem, ellenben rendszeres havi jövedelem igen (tehát ha pl. vállalkozó lennél, akkor is szóba állnának veled, ahogyan azzal is, akinek pl. jogdíjból, eltartási szerződésből, egyéb jogcímen van rendszeres jövedelme). Az más kérdés, hogy a hitelbírálat során ezeket hogyan súlyozzák.


De ha neked NINCS rendszeres jövedelmed, akkor nem fogsz kapni hitelt. Ennél a banknál nem játszik az ingatlan vagyon jelzálogozása sem.

2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!