Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül Skrill masterca...

Mennyibe kerül Skrill mastercardról pénzt kivenni?

Figyelt kérdés
HUF-ot vennék ki, számlán USD van. Azt látom amit a weboldalon írnak. Csakhogy kis betűvel ott van az is hogy a helyi ATM is vonhat és az nincs megadva pontosan.

2014. júl. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vonni is fog, az biztos, pontos összeget én sem tudok neked mondani, kérdezd meg a bankod, de biztos nem jársz jól. Eleve a bank a saját árfolyamán váltja majd át neked, ami már maga egy nagy lehúzás.
2014. júl. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban jársz, ha a Skrilles pénzeden veszel bitcoint és eladod akár egy trader segítségével vagy valakinek személyesen.
2014. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na és ha csak fizetek vele, boltokban meg online, akkor csak a 2.49%-os átváltási költséget számolja fel, nem? Tehát mellőzném a készpénz felvételt.

Egyébként ezt a bitcoinos dolgot nem értem, hogy lenne ebből kp?

2014. aug. 2. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A virwox.com-on tudsz vásárolni (a skrill pénzeddel) SLL-t amit betudsz ott váltani Bitcointra. A [link] eltudod adni a bitcoint arra amire akarod, akár forintra is a bankszámládra. [link] van egy srác aki vásárolt skrill pénzt bitcointért de most nyaral.

2014. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!