Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vont le pénzt a skrill?

Miért vont le pénzt a skrill?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam mert szükségem lesz a közeljövőben rá. Hozzáadtam a bankszámlám adatait a fiókhoz de még semmi mást nem csináltam. Tudtommal ingyenesnek kéne lennie az egésznek, csak tranzakciós díjat kéne levonnia, azt is akkor ha utalok valahova és legfeljebb 0,5 eurót. Ehhez képest már lekapott a számlámról 1,810 eurót. Most ez miért van? Ja és a bankom indoklásként "Vásárlás kártyával" adott meg.

2014. jún. 2. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kártyacsatolás miatti érvényesítés miatt, bár ahhoz kicsit sokallom az összeget.
2014. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érvényesítés még nem ment végbe, majd akkor ha megtörtént az első utalás, ezért nem értem én sem. A vállalati számla is kivan zárva mert nem azt csináltam.
2014. jún. 2. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Az érvényesítés azonnal megtörténik ha a kártyád csatolod, nem csak az első tranzakciókor.

Ha nem erről van szó, akkor a legjobb ha írsz nekik.

2014. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékot, megoldottam :D De akkor már le is írnám ide hátha véletlen másak is ez a problémája adódna és ide tévedne. Szóval a kártya aktiválás úgy történik hogy amikor hozzácsatolod a bankkártyád, akkor levonnak 1-3 euró közt a bankszámládról. Ez után a "Cards and Bank Accounts" menüpont alatt ott lesz hogy "finish verification" erre kattintva behoz egy kis ablakot és oda kell beírni a pontos összeget amit levont, így tudják hogy tényleg a te számládat csatoltad az accounthoz.
2014. jún. 2. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam én is, csak úgy emlékeztem, hogy ez 0.00 és 1.00 Euró közötti összeg kell legyen.
2014. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!