Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha létrehozok egy PayPal...

Ha létrehozok egy PayPal számlát, akkor ott miyle nadatokat láthat az, aki nekem utalna pénzt?

Figyelt kérdés
Láthatja a valódi nevem, bankszámlaszámom..., vagy esetleg van rá mód, hogy mondjuk csak a számla legyen elérhető, a nevem nem - kickstarterhez és hozzá hasonló projekteken gondolkozok, és ezért érdekel, hogy a név "titokban maradhat-e", amíg én magam fel nem fedem a kilétem.

2014. júl. 18. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az email címedet kell tudniuk ahhoz, hogy utalhassanak neked.


Ha valaki legális dologra gyűjt pénzt, az minél több dolgot szeretne magáról nyilvánosságra hozni, hogy elnyerje a befektetők bizalmát.


Ha persze a projekt csak valami kamu, és emberek pénzét akarod kicsalni, akkor értem, hogy miért rejtegeted a személyedet...

2014. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem, nem a második. Mivel kickstarterezni nem tudok - nincs amerikai címem, számlám... -, ezért mást találtam ki, felteszek egy saját készítésű alkotást - videó, képregény - a weboldalamra, és aki akar, támogathat. Csakhogy én nem akarom, hogy a személyemmel kapcsolatban kdierüljenek dolgok, mivel nem vágoyk nyilvánosságra. Pusztán a munkáim kerüljenek fókuszba, én ne.

Valószínűleg személyesebben eredményesebb lenne - ha majd csinálom -, de mint írtam, én ragaszkodnék az anonimitáshoz, és csupán a látottak alapján történő "meggyőzéshez".

2014. júl. 18. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!