Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha létrehozok egy PayPal...

Ha létrehozok egy PayPal számlát, ahhoz muszáj bankkártyaszámot is rendelni?

Figyelt kérdés
Vannak ugyanis PTC és Surfbare cégek, akik ilyen Paypalos számlára utalnak, de én a pénzt nem szeretném levenni a paypalos számláról a rendes bankkártyaszámomra, hanem ott hagyni a paypalos számlámon és azzal közvetlen vásárolni az interneten?
2009. nov. 8. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Akkor is regisztrálhatsz magadnak egy Paypal-fiókot, ha nem rendelsz hozzá bankkártyát vagy bankszámlát...


A baj ott kezdődik, hogy csak abban az esetben leszel "VERIFIED" (ellenőrzött) felhasználó, ha beregisztrálod a bankszámládat és ezt a PayPal leellenőrzi egy 400 Ft-os levonással, amit pár hét múlva visszautal...


Amíg ezt a tranzakciót nem hajtja végre a PayPal, addig "UNVERIFIED" (nem ellenőrzött) felhasználó vagy, ezzel a jelzéssel meg nem szívesen adnak el neked sem az Ebay-en, sem más kereskedők... :-[


Próbáld ki, mert elvileg lehetséges, de szerintem a gyakorlatban nem fogod tudni használni az accountod bankszámla és bankkártya nélkül!

2009. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15%

Előttem hozzászóló nem a kérdésre válaszolt, itt az enyém:


Lehet simán paypal accounttal is vásárolni, ilyenkor csak be kell lépned a loginoddal a vásárláskor..


MOndjuk nekem visám van szóval én jobban szeretek úgy vásárolni.. :)


Amúgy én is elbaxtam 1200Ft-ot, hogy megerősítsem mert 3x kértem a számot.. aztán 1200-at buktam.. :D


JA ÉS:

Most új kártyám van szóval ez is unverified :D

2009. nov. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

02:19-nek


Nem elég, hogy abszolút b@lfasz vagy a PayPalhoz, még nagy mellénnyel le mered szólni azt, aki többet tud nálad?!... (BAROM!)


Legalább olvasd el, amit leírnak, akkor nem égetnéd magad...


Ha voltál olyan kretén, hogy 3x kérted a kártyád regisztrálását, akkor a 3x400 Ft-ot levonták ugyan, de pár hét múlva ugyanúgy visszautalják, mint az 1x400 Ft-ot...

Akkor mi a sz@rt buktál???... Semmit se!


És igen! A kérdésre válaszoltam!!!

Az, hogy te nem tudsz olvasni és nem olvasod el pl. az utolsó mondatomat sem, az elég gáz, de legalább hallgass legközelebb, mert úgy nem derül ki, mekkora b@lfasz vagy...


Minden normális ember azon teper, hogy a PayPal accountja minél gyorsabban "Verified" státuszba kerüljön, mert tudjuk, hogy az "Unverified" státusznak hátrányai vannak (te meg még büszke is vagy rá?)...


Nem gondolod, hogy nem kellene olyanban tanácsot adnod, amihez nem értesz és még te is tanácsokra szorulsz???

2009. nov. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Buktad, le vagy szavazva.. :P
2009. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!