Nem értem. Valaki válasz?

Figyelt kérdés
Hó végén még volt kb 6 ezer Ft körül a számlámon,de nem engedte kivenni.Most hó elején ráment kb 15ezer ebből se engedett semmit kivenni,mindenhol kiírta h nincs fedezet.Ma rá ment a fizum próbáltam belőle kivenni,de tiltott tranzakciót írt ki.Múlt hónapról van egy kis elmaradásom,de akkor azt miért nem vonja le,és a többit miért nem használhatom?Segítsetek ha tudtok vmit,fontos lenne,köszi!
2010. jan. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

OTP? A-hitelkeret?

Mert ebben az esetben ez sajnos így működik...

Ha ez áll fenn, hogy automatikus hitelkeretet állapítottak meg, amelyet kihasználtál, akkor most év végén áttekintették az éves forgalmadat, és az alapján már nem kaptad meg újra a magasabb hitelkeretet, hanem csökkentették azt. Most ami pénz rákerült a számládra az "feltöltötte" a már igénybe nem vehető hitelkereted, ezért nem tudsz a pénzedhez nyúlni.


De ha nem ez áll fenn, akkor a bankod fog teljesen hiteles tanácsot adni.

2010. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen ügyben mindig a bankot kell kérdezni.
2010. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem OTP.Tudom hogy célszerű lenne a bankot megkérdezni,de addig is van egy hétvége,már kenyerünk sincs.Köszi a válaszokat.
2010. jan. 8. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a számládhoz tartozik folyószámla-hitel és annak a kerete teljesen ki van használva akkor most áttekintették a pénzforgalmat,visszavették a hitelkeretet ,és ezért, ami a számládra megy az mind a banké.Sajnos ez minden banknál így van.Nagyon sok család jár így nekünk elvették a családit, gyest, fizetést, mindent!Ha ez történt kellett hogy kapj értesítőt a banktól hogy ez lesz,mást nem az előző számlakivonatod aljára oda van írva!
2010. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az előző számlakivonaton nem volt rajta,most néztem.Ez nagyszerű akkor már csak az a probléma hogy a számlákat,hiteleket nem tudom így kifizetni,az evésre meg már nem is gondolok. :S
2010. jan. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!