Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet édesanyám számlájára...

Lehet édesanyám számlájára utaltatni a pénzt?

Figyelt kérdés

Szüleim nem akarják, hogy saját bankszámlaszámot nyissak (mert fizetni kell még azt is pluszba..) Most lenne egy diákmunka lehetőség, már mindent "lezsíroztam", már csak a bankszámlaszám hiányzik. Egyszerűen nem akarják, hogy nekem is legyen, max a tsz-ben, de ott meg havonta 1000Ft-ot kell fizetni és h az sok, így megragadtak annál az elvnél, hogy utalják az anyuméra, félek, hagy ez így nem lesz jó a munkáltatómnak...

19/L



2014. júl. 8. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És ha a szüleid számlájára utaltatod a pénzt, hogy fogod elkölteni? Kifizetik neked készpénzben? Mi ez a nagy ellenállás az emberek körében a bankszámla ellen? Bár szerintem ez inkább egy kamuszöveg a szüleidtől, jobb nekik, hogy tudják, mennyit kapsz, tulajdonképpen ők rendelkeznek vele.
2014. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves válaszadók!

Utolsó: A szüleim nem kapzsik és tudják, hogyha megkapom a pénzt egyből... egyben elköltöm és nem b*szom el semmi hülyeségre. :) Veszek magamnak egy jó kerékpárt, amivel járhatok versenyezni és erre el is megy az egész. Ez egy hónapnyi munka lesz, tehát úgy döntöttem, hogy nem nyitok számlát. 1 hónapnyi munka miatt tök felesleges. Majd jövőre. Köszönöm még 1x. :)

2014. júl. 15. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!