Ad a Provident így hitelt?

Figyelt kérdés
Jelenleg próbaidőn vagyok a munkahelyemen, ami július végén jár majd le. Már érdeklődtem a Providentnél a hitellel kapcsolatban, de azt mondták keressem fel majd őket ha lejárt a próbaidőm. Viszont tudom, hogy ha le is jár, akkor is 3 vagy 5 hónapra szóló határozott idejű szerződést kapok csak egyelőre amit mindig megtoldanak majd újabb 3-5 hónappal, míg nem kapok határozatlant. (munkatársam is így kezdte 1 éve, most kapott határozatlant). Légyszi ne arról írjatok, hogy mi lesz ekkor meg akkor ha mégsem hosszabbítanak vagy ilyesmi... Csak a feltett kérdésben segítsen aki volt már ilyen helyzetben. Köszönöm!
2014. júl. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kapsz így hitelt de csak akkor ha az otthon szolgáltatást választod. ( Ami + költséggel jár ) Mi 90.000 Ft-ot vettünk fel, erre 140.000-et kell visszafizetni. Ha nem választottuk volna az otthon szolgáltatást akkor csak 120.000 ft lett volna a visszafizetendő összeg. Szóval kész vicc. Veled fizettetik ki a munkatársuk díját és az otthon szolgáltatásban az a pocsék, hogy sosem tudhatod milyen képviselőt kapsz. Ha peches vagy akkor egy olyat mint mi és vívhatsz vele. Nem ajánlom a providentet, akkor inkább már a Cofidis-t vagy a Cetelemet.
2014. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
'. vagyok. Mégvalami: A providentet nem érdekli igazán a te munkaviszonyod.Két feltételnek kell megfelelned : hitelképes vagy-e ( ezt ők döntik el ) illetve az otthon szolgáltatást kell választanod és nyert ügyed van.
2014. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. Én is gondolkodtam még a Cofidison, de most hogy ezt írtad utána is nézek.
2014. júl. 11. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!