Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akarunk felvenni 120. 000 ft...

Rita0125 kérdése:

Akarunk felvenni 120. 000 ft Providentet 68 hétre. Mennyivel kell havonta törleszteni? Mennyit számolnak rá kamatot? Párom dolgozik minimálbért kap én gyesen vagyok igy kapunk-e Hitelt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezted tőlük hogy mennyi a futamidő, de azt nem hogy mennyit kell fizetni?
2014. jún. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
240ezret fizetsz vissza,HETENTE kb 4000 a törlesztő!
2014. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Remélem hogy nem kaptok. Nem azért mert olyan kis kötsög vagyok, hanem mert rosszabb helyzetbe fogtok kerülni mist amiben most vagytok.
2014. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az ember ilyen anyagi helyzetben van -pláne gyerekkel-, akkor a legfelelőtlenebb és leghülyébb ötlet a providentes hitel felvétele. Ha csak nem emberélet múlik rajta, akkor egyszerűen nincs olyan szituáció, amikor személyi hitelt fel szabad venni.

Rengeteg értelmi fogyatékos személyi hitelből vett szolgáltatást, TVt, vagy javíttatta meg a kocsiját ahelyett, hogy egy kisebbre és olcsóbbra cserélte volna. Na ők szépen adósságspirálba kerültek és azóta már elvesztettek sokmindent.


Ha nagyon fontos, akkor a család és barátok is összedobják nektek. Ha meg baromság, akkor minek?

2014. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen anyagi helyzetben vannak, akkor a barátai -akik ismerik őket- biztosan nem mernek kölcsönadni nekik, mert félő hogy nem tudják megadni.
2014. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!