Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Junior bankkártya...

Az OTP Junior bankkártya teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és bankszámlát szeretnék nyitni a diákmunkához. Ez mennyibe kerül?

2014. jún. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem ingyenes.
2014. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az árakat a bank hirdetményében találod, ami fent van a bank honlapján.
2014. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előttem írják. Nézd meg a hirdetményt, vagy menj be egy bankfiókba és kérdezd meg!


Általában a kártyára is több ezer forintot előre ki kell fizetned, valamint a bank havonta fog a számládról számlavezetési díjat levonogatni. Tehát még te fizetsz azért, hogy náluk tartod a pénzedet.

Ha pedig kézhez szeretnéd kapni, sok esetben (néhány kivételtől eltekintve) azért is fizetni kell.

2014. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Általában a kártyára is több ezer forintot előre ki kell fizetned, valamint a bank havonta fog a számládról számlavezetési díjat levonogatni." -> Általában igen, de OTP Juniornál ilyen díjak pont nincsenek.

"Ha pedig kézhez szeretnéd kapni, sok esetben (néhány kivételtől eltekintve) azért is fizetni kell." -> Sehol nem kell fizetni a készpénz felvételért (Amennyiben élsz a kormány adta lehetőséggel és kéred az ingyenes készpénzfelvételt. De hát ki ne kérné?).

2014. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, már meg is igényeltem!
2014. jún. 28. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sehol nem kell fizetni a készpénz felvételért..."


Ezt elég rosszul tudod. Ha külön nem nyilatkozol, a legtöbb bankban fizetni kell érte. Ha nyilatkoztál akkor is legfeljebb havi két alkalommal és összesen legfeljebb havi 150.000Ft-ig ingyenes a készpénzfelvétel bankautomatából kártyával felvéve.

Ha háromszor veszel fel pénzt egy hónapban, a harmadikért már fizetned kell. Szintén fizetned kell, ha 150.000Ft-nál többet veszel fel.


Ha elég figyelmesen olvastál volna, erre vonatkozott az általam írt zárójeles megjegyzés. Nem gondoltam volna hogy ezt ennyire részleteznek kell. Bár gondolhattam volna hogy ha nem teszem, akkor valaki úgyis beleköt.

2014. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki nem nyilatkozik, az magára vessen...

Rendszeresen havi 150 ezer forintnál több készpénzre van meg kinek van szüksége?

2014. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!