Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel kellene vennem 100ezer...

Fel kellene vennem 100ezer forint hitelt, de 2 órára vagyok bejelentve a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
2 órára, és 26 forint havi fizetésre vagyok bejelentve a munkahelyemen. Az a 100 000 sürgősen kellene adósságrendezés céljából, így megkaphatom? 46 hónap, 3000 valahányszáz forint lenne a havi törlesztőrészlet. Így megadják? Vagy felejtős?

2014. jún. 13. 13:59
 1/4 Nosco ***** válasza:

Inkább családtól vagy rokontól kéne kölcsön kérni.

138ezret kell vissza fizetned. Nem éppen jó kilátás és ha nem tudod fizetni csak nagyobb bajod lesz.

Esetleg arany ékszered ha van adjál el.

2014. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs aranyom sajnos. Amúgy családtagoktól nem tudok kérni, és 153mat kellene visszafizetni. Attól h 2 órára vagyok bejelentve több a fizetésem jóval, de az adósságrendezésre nem elég, és már bajban vagyok. Így is lehet? 2 óra bejelentéssel de úgy h "feketén" több a fizum? Vagy hogy lehet kijátszani?
2014. jún. 13. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A lőtéri döglött kutyát nem érdekli, hány órába n dolgozol, azt nem is kell igazolni.

Amit igazolni kell, az a nettó béred.

2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed ilyen alacsony bejelentett bérrel hitelhez jutni.
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!