Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Bank számomra a legjobb?

Melyik Bank számomra a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok

21éves lány vagyok és bankszámlát szeretnék nyitni, de sajnos nem értek hozzá hogy melyik lenne számomra a megfelelő. Tud valaki ebben segíteni? Mert nem akarok egyenként bemenni a bankokhoz,hogy ajánljanak nekem valót,úgyis mindenki a saját Bankját ajánlaná,ahol dolgozik.

Igazából még tanulok nappali tagozaton (jövőre levelezőn fogok mást,ha minden jól megy.) szóval a diákmunkás fizetésem miatt szeretnék nyitni egyet. (ami nagyon max havi 100)

Ha valami infó kell még, ami alapján tud valaki valamit ajánlani, leírom csak írjon kommentet. :)

Köszönöm szépe annak aki segít!!!!!! :)



2014. máj. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Diákszámlákat nézegess.

[link]

2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nézegetem meg eddigis nézegettem.. csak saját tapasztalatra is kíváncsi lennék.. :)

OTP Junior? rossz tapasztalata van vkinek?

Egyébként most vagyok 21..akkor a Junior kártya 24. életévemet betöltően megszűnik? Vagy átraknak valami más "csomagba"?

2014. máj. 13. 16:23
 3/4 SzarvasLászló ***** válasza:

[link]


Mi történik, ha betöltötted 24. évedet?


Ha már elmúltál 24 éves, 4 évig még több banki szolgáltatás kedvezményes használatát kínáljuk! A Junior számlacsomagod a születésnapodat követő hónaptól a Jump Számlacsomag feltételei és kondíciói szerint él tovább. Azaz további 4 évig még több banki szolgáltatás kedvezményes használatát kínáljuk számodra! Ehhez Neked nem szükséges bankfiókot felkeresned, időt és energiát fordítva egy új szerződés aláírására. Amennyiben másik számlacsomagot szeretnél választani az OTP kínálatából ezt bankfiókjainkban díjmentesen bármikor megteheted.


Miért aggódsz már most ha majd csak 3 év múlva leszel 24? Majd az akkori kínálatokat végignézed...

2014. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és az Erste diákszámláról mit a véleményetek? 26 éves kormoig használhatom abban az esetben is,hogyha mondjuk 23éves koromban már nem leszek hallgató??
2014. jún. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!