Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek most? örököltem...

Mit tegyek most? örököltem pénzt amit már fel is vehetnék de. Egy számlán ketten vagyunk és mind a kétfélnek meg kell jelenni hogy a pénzt felvehessem, másik fél hisztizik nemjelenik meg! Bakban''okosak''dolgoznak nemtud hasznos választ adni.

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogynem tud hasznos valaszt adni: amig a masik fel nem jelenik meg, egy fillert nem fogsz latni, pont azert, mert a szamla kettotok neven van. forditott helyzetben te mit szolnal, ha a kozos szamlahoz a masik fel siman hozzaferne a te tudtod es beleegyezesed nelkul...?
2014. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bíróságon kell keresetet beadni jognyilatkozat pótlása iránt.
2014. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló!értem én,hogy te is mit irsz!NEM a tudta nélkül akarom felveni részemet!Hátráltat hogy én ne tudjam felvenni!ilyenkor mivan?
2014. máj. 7. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor az van, hogy szerzel ugyvedet.
2014. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!