Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell webkártya számláró...

Hogyan kell webkártya számláról másik számlára utalni?

Figyelt kérdés

OTP webKÁRTYÁM van. Erről szeretnék a másik kártyámra utalni pénzt, de nem tudok.

Amiket próbáltam:

-bementem a bankba azt mondták csak én tudok netbankon keresztül utalni ők nem tehetik meg nekem

-próbáltam kiválasztani a számlát, de amikor utalni akarok (belföldi forint, vagy számlák közötti utalásnál) akkor csak az egyik számlámat választhatom ki (ami nem a webkártya)

-próbáltam belépni a webkártyám számlaszámával a bankba de nem tudtam (azt írta a számlaszám formátuma nem megfelelő)


Lehet egyáltalán visszautalni a pénzt a webkártyáról a másik kártyámra?


Neten akartam vásárolni vele paypallal de az meg azért nem jó mert az eladónak nincs paypal acoountja. Valami megoldás?



2014. ápr. 24. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kártyák közötti azonnali átvezetés vagy valami ilyesmit keress :)
2014. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem átutalás, hanem átvezetés, teljesen más menüpont.


1. Belépsz a direkt felületre

2. A (bal) oldalsó menüben lenyitod az "UTALÁSOK" fület

3. Kiválasztod a "7*24 órás, OTP bankkártyák közötti azonnali átutalás" menüpontot

4. Az átutalás összegéhez értelemszerűen beírod, hogy mennyit szeretnél a webkártyára utalni

5. A "Terhelendő kártyaszámnál" kiválasztod a rendes számládhoz kapcsolódó kártyádat

6. A "Kedvezményezett bankkártya számához" beírod a webkártya számát (itt tudod megnézni: Bankszámlák > Betéti kártyák, hitelkártyák > WebKÁRTYA adatok)

7. Rákattintasz az ELKÜLD gombra

8. Megkapod a mobil aláírós SMS-ben a kódot

9. Beírod a felkínált mezőbe és kész is. A pénz azonnal megjelenik a webkártya számlán.

2014. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!