Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez kamu? (pénzszer...

Szerintetek ez kamu? (pénzszerzés)

Figyelt kérdés

[link]

el szeretném kezdeni ami ezen az oldalon van, de nem tudom, hogy kamu, vagy sem, valaki hozzáértő véleménye érdekelne.



2014. máj. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagyok ebben olyan biztos?

Mert nagyon egyszerű és eredményes. Nézd meg a kimutatásomat:"


Alatta egy táblázat véletlenszerű számokkal, pár be van keretezve. Ez ugye bizonyít mindent.


"Mihelyst 100%-ban meggyőződtem róla, hogy működik, számomra egy virtuális pénz-automatává vált, amiből pénzt szerezhetek, amikor csak akarok."


No comment. Öregem, ezt az oldalt pont a hozzád hasonlóan sötét jószágoknak szántak! ;)

2014. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki elhiszi ezt a sok sületlenséget ami le van írva, és belemászik, az meg is érdemli ha később rájön: csúnyán becsapták.
2014. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

kaptam annó 20 ingyen $-t etorora, mikor bejött rá ez a "másold a profikat" dolog. Olyan embert kezdtem el másolni, akit 17e-en másoltak és az elmúlt 1évben 4x sem nullázta magát.


Mit ne mondjak, 2 hétig építgette a tőkémet, majd nullázta magát. utána nem is nyitott új pozíciót.

2014. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Csak annyi a teendőd, hogy az aktuális piaci trendet beazonosítsd"


Pffff. Ha ezt így lehetne tudni, MINDENKI gazdag lenne ! Nem lehet tudni, hogy a tőzsde hogy alakúl már 5 perc mulva sem, nemhogy tredet előre hónapokra

2014. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 perc késés a valós árfolyamhoz képest??? Ez a nap vicce, főleg day trade esetén, ahol minden 1000-ed másodperc a teljes tőkéd elvesztését jelentheti!


A tipikus piramis képek nyaraló, kocsi, valag pénz... és még írni, olvasni tudást sem igényel :)


Vágj bele!

2014. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!